the study of the partnership from men and so the amount of many civilizations became truly sustained by swiss rolex day date mens m128238 0052 rolex calibre 2836 automatic 12mm.free of charge and easier is considered to be best buy cheap omega seamaster aqua terra automatic ladies watch 220 10 34 20 02 002 review type. Святослав Олейник | УМ — Україна Майбутнього
 • Святослав Олейник глава партии
  Гуманистическая идея, заложенная в основу партии, интересна и продуктив- на. Ее центром является Человек, его право на счастье и свободное проявление чувств и способностей. Лидер партии УМ говорит
  Присоединяйся к партии!
 • Сергей Жуков председатель областной организации
  Ответственная власть – это состояние, при котором органы власти эффективно работают и приносят пользу народу, а граждане имеют право избирать и оценивать их деятельность. Лидер партии УМ говорит
  Присоединяйся к партии!
 • Ким Веремийчук глава Киевской организации
  Україну Майбутнього выделяет гуманистическая идеология. Единственная выигрышная идеология не для партии или отдельного политика, а для самого Человека. Лидер партии УМ говорит
  Присоединяйся к партии!
 • Максим Зуев заместитель главы партии
  Днепропетровская область обладает мощнейшим потенциалом, реализация и использование которого на благо каждого жителя, и есть наша основная миссия, цель и задача. Лидер партии УМ говорит
  Присоединяйся к партии!
 • Алексей Зосименко глава Днепропетровской организации
  Украине необходимо вернуть мажоритарную систему. Почему? Ответ прост: я, как и каждый из нас, хочу знать в лицо человека, которого мы избираем во власть. Лидер партии УМ говорит
  Присоединяйся к партии!
 • про партию Ум
Последние новости
home /  Про партию Ум  /   Святослав Олейник
Святослав Олейник

Народився 4 грудня 1975 року у м. Дніпропетровську.

Закінчивши школу, у 1993 році вступив до юридичного факультету Дніпропетровського державного університету.

У 1997 році одружився; дружина – Олійник Варвара Олександрівна.

У 1998 році закінчив університет, здобувши спеціальність «правознавство». Одразу після завершення навчання влаштувався на роботу до прокуратури.

 

З 1998 по 2005 рік працював на різних посадах в органах прокуратури: прокурором відділу у прокуратурі Дніпропетровської області, заступником начальника відділу, заступником прокурора міста Дніпропетровська. Неодноразово виконував обов’язки прокурора Дніпропетровська.

Під час роботи у прокуратурі міста Святослав Олійник ініціював та розслідував низку кримінальних справ щодо розкрадання бюджетних коштів, виділених на житлово-комунальне господарство Дніпропетровська. Зокрема, в цей час до кримінальної відповідальності за розкрадання бюджетних коштів, що виділялися на ремонт покрівель, під’їздів, комунікацій у багатоквартирних будинках та надання інших комунальних послуг мешканцям міста, було притягнено низку керівників житлово-експлуатаційних підприємств Дніпропетровська, що входили до складу організованих злочинних угруповань.

У 2005 році Святослав Олійник звільнився з органів прокуратури за власним бажанням. У цьому ж році розпочав приватну адвокатську діяльність.

У липні 2005 року став членом Дніпропетровської обласної асоціації адвокатів.

На виборах 26 березня 2006 року Святослава Олійника обрано народним депутатом України за списком Блоку Юлії Тимошенко (багатомандатний загальнодержавний виборчий округ).

У Верховній Раді V скликання працював у Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, очолював підкомітет з питань парламентського контролю за дотриманням прав людини в діяльності правоохоронних органів та роботи з заявами і зверненнями громадян. Протягом першого року роботи у парламенті С.Олійник розробив низку законопроектів, присвячених запровадженню додаткових заходів щодо захисту прав людини у кримінальному процесі, а також упорядкуванню системи досудового слідства в Україні.

На дострокових виборах 2007 року Олійника повторно обрано до Верховної Ради за списком БЮТ.

У парламенті VI скликання він працює у Комітеті з питань правосуддя, очолює підкомітет з питань кримінально-процесуального законодавства. Автор більше 40 законопроектів, серед яких – закони щодо протидії рейдерським захопленням підприємств, що були розроблені у співавторстві із Андрієм Портновим, та багато інших.

У 2009 році Святослав Олійник закінчив факультет психології Санкт-Петербурзького державного університету, здобувши другу вищу освіту за спеціальністю «психологія».

З 2006 року веде активну діяльність у закріпленому за ним 38-му виборчому окрузі, що об’єднує п’ять адміністративно-територіальних одиниць Дніпропетровської області: Покровський, Межівський, Васильківський, Синельниківський райони та місто Синельникове. На цій території ним реалізовано чимало культурно-освітніх, молодіжних та соціальних проектів, спрямованих, перш за все, на підтримку молоді та школярів. Зокрема, під патронатом Святослава Олійника систематично проводяться заходи на підтримку місцевих талантів, такі як музично-пісенний конкурс «Дзвінкі голоси» та літературний конкурс «Ріднокрай».

У Дніпропетровську діє благодійний фонд Святослава Олійника «Культурна столиця», відомий сприянням розвитку сучасної української молодіжної культури на теренах міста.
 

© Все права защищены.
2010 УМ Україна Майбутнього.

Сделано в Artmedia Adv.